Wyświetl pojedynczy post
konrad123
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13909
Stary 18.08.2010, 20:54
Orientuje się ktoś dlaczego tak trudno jest teraz dotrzeć pod stadion? Budowa, rozumiem. Ale dziś chciałem podejść to nawet był problem przejść na ulice gdzie tramwaj jeździ. Jest jakieś miejsce z którego sie aktualnie stadion zobaczy? Oprócz tego kopca. Od parku Jordana chociaż to jako tako wygląda.
Odpowiedz cytując