polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Jeszcze bardziej irytujące jest obniżenie formy przy przetrenowaniu, wielokrotnie gorsze od braku jakiegokolwiek treningu - o czym, zdaje się, zapomina wielu forumowiczów wysyłając naszych pracusiów na organicznie obcą im harówę.
|
Oni są całe życie zajebani!

Normalnie ja już nie wiem czego im potrzeba, żeby zaczeli grać.