Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6811
Stary 18.08.2010, 20:40
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze bardziej irytujące jest obniżenie formy przy przetrenowaniu, wielokrotnie gorsze od braku jakiegokolwiek treningu - o czym, zdaje się, zapomina wielu forumowiczów wysyłając naszych pracusiów na organicznie obcą im harówę.
Oni są całe życie zajebani! Normalnie ja już nie wiem czego im potrzeba, żeby zaczeli grać.
Odpowiedz cytując