Wyświetl pojedynczy post
adamd303
Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13904
Stary 18.08.2010, 19:27
Hej Aparaho. W swoim ciekawym wpisie pominąłeś najważniejszy błąd, a mianowicie nieuwzględnienie w projecie parkingu. Taki parking powinien uwzględniać kilka tysięcy aut. Mam zapytanko, skąd wiesz że pawolon multimedialny kosztował 11 mln, wg informacji które ja posiadał kosztował finalnie ponad 2 razy wiecej. Tak sie składa że dzisiaj jechałem al 3 Maja, i krytykowaliśmy ze znajomą wygląd zewnętrzny stadionu. Wspomniałem jej o projekcie ekoarchitekci", który kiedyś zaprezentowałeś (przypomniałeś) na tym forum - to był naprawde super pomysł. Nowoczesny, odważny, designerski, pasujący do "roślinnego" otoczenia stadionu, emanujący mentalnością zwycięzcy.
Odpowiedz cytując