|
Uważam ,że lepiej trenera niech nie będzie i miesiąc, ale trener będzie najlepszy, a nie w pośpiechu byle kogo ściągnąć. Kolejna sprawa, ja chciałbym, żeby przed trenerem miał cel na przyszły sezon FG ligi europejskiej. Niech spokojnie buduje by np. za 2, 3 sezony była Liga Mistrzów. Jak dostanie cel LM od razu to jak się nie uda to nie wiadomo co będzie. Cierpliwość jest nam potrzebna.
|