Jak Chavez dostanie wize to Widzew moze sie modlić tylko o 0:0
Ludzie o kim my tu w ogole rozmawiamy... to jest Widzew, beniaminek z 1 ligi fakt majacy barwna historie ale BENIAMINEK piszecie tutaj ze fajnie by bylo remis z Widzewem.... loooool jak wy prognozujecie remis z Widzewem to rozumiem ze do Poznania pojedziemy po 0:10?

Troszke wiary... fakt przegralismy mecz z Chorzowem ale sytuacji mielismy sporo... kwestia tylko ich wykorzystania Wystarczy ze Wisła zagra na 40% swoich mozliwosci i na luzie wygramy ten mecz... tak btw czy ktos slyszal o jakis "wielkich" transferach widzewa? sprzedali kogos kto sie liczy? kupili kogos znaczacego? NIE oni maja bardzo przecietny zespol jedynym ich plusem jest ten sarnas ale daleko mu do Brozka czy Zurawskiego naszym minusem jest Pawelek... ale odpowiednio ustawiona obrona(oby z Chavezem) i luzio wielu sytuacji mieć nie będa
WIECEJ WIARY WISŁA PANY!
