Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33720
Stary 18.08.2010, 17:32
Markus napisał(a):Wyświetl post
Niestety Wolfy, ale taki jest naturalny efekt kupowania na ilość, a nie jakość, tanio, bez kominów płacowych, bez scoutingu, za to ze Zdzisiem. Przy tej strategii "martwe dusze" murowane.

Polonia robiąc "komin" dla jednego Smolarka zrobiła lepszy interes, niż my naszą "ofensywą transferową" z "bezkominowymi" Bunozami i Palicami na czele.
A może by tak nie narzekać tylko na Zdzisia, a zrobić akcję protestacyjną kibiców przeciwko Zdzisiowi w naszym klubie. Wysłać jakiś list otwarty Cupiałowi i Basałajowi, może by to jakieś efekty dało. Zwłaszcza że jak myślą zatrudnić profesjonalnego dyrektora sportowego, to chyba Zdzisiu nie powinien w ogóle mieć miejsca w pionie transferowym naszego klubu.
Odpowiedz cytując