Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13902
Stary 18.08.2010, 17:06
Wicked napisał(a):Wyświetl post
No jak to jak. Majcher stanie na środku boiska, wszystkie reflektory w niego, a on z testowanego nagłośnienia ku uciesze zgromadzonych dziennikarzy , vipów, przedstawicieli zikitu, miasta, Wisły oraz piłkarzy powie jaki to oni wspaniały stadion budują..... Słupki poparcia przed wyborami znów poleca w górę, i tylko my pozostaniemy z myślą że ktoś nas robi w chuja......
Nie, po prostu powtórzy swoje słowa z treningu noworocznego
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując