Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1711
Stary 18.08.2010, 16:02
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jak widać dużo jest zwolenników gry na czas i pełnej bezkarności kopaczy.
Wybacz że wybrałem Twój post bo równie dobrze mógłbym wybrać kilku innych osób. Sprawa jest prosta albo stosuje się przepis zawsze i jest się uczciwym albo stosuje się wybiórczo i jest się krętaczem. Albo na początku meczu przy pomocy gwizdka wyznacza się granicę albo do końca meczu pozwala się na przekraczanie tego czy innego przepisu. Albo jest się s....ielem albo jest się honorowym. Nie ma stanów pośrednich.

Co zaś do tego co wkleił kreseq to jeśli sędzia rzeczywiście wypowiedział takie słowa to prawdopodobnie więcej nie posędziuje bo z tego co pamiętam w przepisach dotyczących sędziowania jest zapis o zakazie motywowania jednej decyzji błędnymi decyzjami w przeszłości. Czekam na ruch kolegium sędziów


ps. Wczoraj zadzwonił do mnie koleżka który jest byłym piłkarzem. Zapytał czy oglądałem mecz, odpowiedziałem że tak na co on: "No i wszystko odbyło się jak za starych dobrych czasów, ma być wygrana wygrana jest. Sędzia kryty i wszyscy szczęśliwi"
Odpowiedz cytując