Porter napisał(a):

|
a może Rav zakopiesz "topór wojenny" z SKWK i wspólnie napiszecie jakieś wartościowe pismo do NIK-u z prosbą o kontrole... a później prosta droga z wynikami pokontrolnymi do Prokuratury... w końcu powinien ktoś beknąć za ten bubel!!!
|
Do czego, przy pisaniu takiego pisma, potrzebne mi SKWK? Do czego SKWK potrzebny jestem ja?
Nie specjalizuję się w donosach, więc tę drogę sobie odpuszczę. Poza tym to mogło by zamknąć budowę na wiele miesięcy przed oddaniem obiektu do użytku.
Mam pewien pomysł, szczegóły na początku września.