Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13897
Stary 18.08.2010, 14:43
Porter napisał(a):Wyświetl post
a może Rav zakopiesz "topór wojenny" z SKWK i wspólnie napiszecie jakieś wartościowe pismo do NIK-u z prosbą o kontrole... a później prosta droga z wynikami pokontrolnymi do Prokuratury... w końcu powinien ktoś beknąć za ten bubel!!!
Do czego, przy pisaniu takiego pisma, potrzebne mi SKWK? Do czego SKWK potrzebny jestem ja?

Nie specjalizuję się w donosach, więc tę drogę sobie odpuszczę. Poza tym to mogło by zamknąć budowę na wiele miesięcy przed oddaniem obiektu do użytku.

Mam pewien pomysł, szczegóły na początku września.
Odpowiedz cytując