Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13896
Stary 18.08.2010, 14:37
Tak to się opierniczają, a jak została uzgodniona konferencja to nagle prace przyspieszyły.
Tyle czasu montowali to oświetlenie z dachem, a przez ostatnie półtora tygodnia założyli dwa słupy i prawie cały dach.

Jutro więc w glorii i chwale wielki test na stadionie.
Odpowiedz cytując