Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33708
Stary 18.08.2010, 14:32
Markus napisał(a):Wyświetl post
"Wieża Bebel" nie jest żadnym problemem - w wielu klubach na zachodzie i nie tylko jest jeszcze większa, nie odbijając się w żaden sposób negatywnie na grze tych drużyn.

Problemem są słabi trenerzy, marni piłkarsko zawodnicy pokroju Kowalskiego i zła polityka sportowo-finansowa całego klubu, latami go osłabiająca.
Tak uważasz?
W Legii, trener Skorża zatrudnił nauczyciela języka angielskiego, by się ludzie nauczyli rozmawiac
U nas, np. taki Milan Jovanic(który nawet chce się uczyć języka polskiego) i chyba Bunoza, słowa po naszemu nie potrafili zamienić. Tak samo reszta zagranicznych, ile potrafili lingwistycznie tyle dalej potrafią.
W dniu meczu nasi zawodnicy skoszarowani w hotelu, przez duuuzo czasu. Ale nikt nie wpadł na pomysl by zatudnic tlumacza,nauczyciela, native speakera. Skoro żal pieniedzy, to jestem pewien ze jakis kibic zrobiłby to za symboliczny karnet.

Do klubów na zachodzie przychodzą profesjonaliści, a nie polscy kopacze! Nie jesteśmy klubem na zachodzie, nie porównujmy sie do innych!

Problem słabych trenerów i reszta co napisałes, oczywiscie masz racje, ale w tym momencie mamy wieże Babel, i jest to problem dla cienkich zawodników.
Jak mamy mieć atmosfere w drużynie, jak oni nie mogą sie ze sobą dogadac? Jak ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując