Szyman423 napisał(a):

Jeżeli Cie złapali, podałeś im prawdziwe dane i wgl . to raczej tak.
Jak mnie złapali to mówili że jak na drugi dzień nie zapłace to bedzie wieksza kwota.
|
MPK w Krakowie nakłada 100 zł kary+ należność za bilet. Jeżeli zaplacisz w ciągu 7 dni - kwota zmniejsza się o 30 %. Nie wiem skąd masz informacje o zwiększeniu się kwoty po dniu zwłoki.