Wyświetl pojedynczy post
faruk_hadzibegic
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17757
Stary 18.08.2010, 13:57
Szyman423 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Cie złapali, podałeś im prawdziwe dane i wgl . to raczej tak.
Jak mnie złapali to mówili że jak na drugi dzień nie zapłace to bedzie wieksza kwota.
MPK w Krakowie nakłada 100 zł kary+ należność za bilet. Jeżeli zaplacisz w ciągu 7 dni - kwota zmniejsza się o 30 %. Nie wiem skąd masz informacje o zwiększeniu się kwoty po dniu zwłoki.
Odpowiedz cytując