Porter napisał(a):

|
a może Rav zakopiesz "topór wojenny" z SKWK i wspólnie napiszecie jakieś wartościowe pismo do NIK-u z prosbą o kontrole... a później prosta droga z wynikami pokontrolnymi do Prokuratury... w końcu powinien ktoś beknąć za ten bubel!!!
|
wpadnie teraz NIK to stadion mamy z głowy na pewnie rok