|
Już jutro bolszewik z Sosnowca zamierza lansować się na naszym stadionie. Zamierza stawiając swoje parszywe nazwisko u boku tak znanego cenionego zasłużonego klubu - Wisły Kraków podnieść sobie wskaźnik poparcia. Czy niektórzy już nie pamiętają jak to milościwie nam panujący post-pzprowiec życzył aby kibice z gorszej strony błoń nie zeszli na psy a teraz sam na nie schodzi? Czy SKWK zamierza ta kwestię przemilczeć i pozwolić od tak człowiekowi który nie dość że nam ubliża to jeszcze utrudnia budowe nie tylko stadionu ale i innej infrastruktury związanej z TS? Mam nadzieje że ktoś ze stowarzyszenia jednak pofatyguje się tam lub postara się uczestniczyć w tej konferencji. Jezeli nie zabierzemy głosu to będzie milczący znak zgody dla takiego zachowania... Znak że z nami-kibicami przejdzie wszystko... i dalej można kłamać i kręcić wałki.
|