Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13888
Stary 18.08.2010, 13:27
Podobno na elewacji ma być tynk a nie goły beton!! Nie wierzę, czyżby nasza inicjatywa przyniosła efekt?!

maci0s napisał(a):
Co do stadionu to jutro konferencja wieczorem ma być z Majchrowskim i pokaz oświetlenia... Widać to bo strasznie z wszystkim zapieprzają... Malują np tą belkę na której jest oparty 2 poziom trybuny zachodniej od strony okrąglaka.. Wszystko ma wyglądać ładniusio na wizyte I sekretarza..

Aha, dobra wiadomość będzie tynk na stadionie!! Nie zostawią samego betonu Widać kibice mają siłę przebicia... Jak to dobrze, ze się kampania zaczyna niedługo
Ostatnio edytowane przez rafalek : 18.08.2010 o godz. 13:32.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując