Podobno na elewacji ma być tynk a nie goły beton!! Nie wierzę, czyżby nasza inicjatywa przyniosła efekt?!
maci0s napisał(a):
Co do stadionu to jutro konferencja wieczorem ma być z Majchrowskim i pokaz oświetlenia... Widać to bo strasznie z wszystkim zapieprzają... Malują np tą belkę na której jest oparty 2 poziom trybuny zachodniej od strony okrąglaka.. Wszystko ma wyglądać ładniusio na wizyte I sekretarza..
Aha, dobra wiadomość będzie tynk na stadionie!! Nie zostawią samego betonu Widać kibice mają siłę przebicia... Jak to dobrze, ze się kampania zaczyna niedługo
|