Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13887
Stary 18.08.2010, 13:22
No jak to jak. Majcher stanie na środku boiska, wszystkie reflektory w niego, a on z testowanego nagłośnienia ku uciesze zgromadzonych dziennikarzy , vipów, przedstawicieli zikitu, miasta, Wisły oraz piłkarzy powie jaki to oni wspaniały stadion budują..... Słupki poparcia przed wyborami znów poleca w górę, i tylko my pozostaniemy z myślą że ktoś nas robi w chuja......
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując