Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Novy
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
2692
18.08.2010, 12:48
Novy
napisał(a):
sprzedam telefon Sony Ericsson Zylo
http://allegro.pl/show_item.php?item=1184765638
aukcja kończy się dzisiaj wieczorem, zapraszam do licytacji
Novy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Novy
Znajdź inne posty napisane przez Novy