Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline
#
17755
18.08.2010, 12:48
Jeżeli Cie złapali, podałeś im prawdziwe dane i wgl . to raczej tak.
Jak mnie złapali to mówili że jak na drugi dzień nie zapłace to bedzie wieksza kwota.
http://wislakrakow.com/forum/signatu...pic53579_3.gif
Szyman423
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szyman423
Znajdź inne posty napisane przez Szyman423