Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2119
Stary 18.08.2010, 11:34
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Galatasaray ma Rijkaarda, to my możemy mieć jego gorszą wersję, nie? Jaapa Stama jako asystenta od razu he he
Dobry pomysł. Samym wyglądem budziłby strach.
http://www.itusozluk.com/img.php/317...66/jaap%2Bstam