Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wojtator
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
17753
18.08.2010, 11:18
Joshua TS
napisał(a):
Pytnie do fanów hip hopu!! Poszukuję kawałka, niestety nie pamiętam ani składu ani tytułu. Nawijają coś o "mieście nocą", w teledysku jeden z kolesi rymuje w tramwaju i pokazane są migawki z miasta. No nie wiem jak mam jeszcze opisać ten numer
Degustator - Piękno nocy?
http://www.youtube.com/watch?v=-568Ux6TCUg
Wojtator
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtator
Znajdź inne posty napisane przez Wojtator