Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13880
Stary 18.08.2010, 10:58
Jeśli zrobią fajną elewację, jeśli usuną buble, które w tym temacie zostały wypunktowane, to nasz stadion będzie ok. Oczywiście za taką kasę można było zrobić coś wspaniałego, rewelacyjnego. Niestety, nawet w optymistycznym wariancie, nasz stadion będzie na poziomie tego co jest w Poznaniu, czy Warszawie czyli przeciętnych budowli wybudowanych za niebotyczną kasę.
Odpowiedz cytując