|
Jeśli zrobią fajną elewację, jeśli usuną buble, które w tym temacie zostały wypunktowane, to nasz stadion będzie ok. Oczywiście za taką kasę można było zrobić coś wspaniałego, rewelacyjnego. Niestety, nawet w optymistycznym wariancie, nasz stadion będzie na poziomie tego co jest w Poznaniu, czy Warszawie czyli przeciętnych budowli wybudowanych za niebotyczną kasę.
|