Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2110
Stary 18.08.2010, 10:33
A co sądzicie o tym Abelu Resino? hmm mnie jakoś nie przekonuje zbytnio ale pewnie po "naplaleniu się" na kandydature Jimeneza