|
I teraz wyjdzie na to, że projektant się wywiązał ze swojego zadania, z trudem po mozolnej sprawie przeprojektowania stadionu udało mu się skleić stadion do kupy dla klasy "elite". Wykonawca dołożył starań, żeby wszystko wyglądało jak najlepiej, wykonuje pracę które nie zostały wcześniej zaplanowana dla korzyści stadionu, bo jeżeli nie wykonawca to zrobi to kto ? Kolejny przetarg i R22 w 2011... Inwestor czyli Miasto stara się jak może, próbuje wszystko rozwiązać ale problemy materialne nie pozwalają na godne wykończenie stadionu ... i tak w kółko ;/
Teraz to wszystkie organy będą manipulować nami kibicami, jedni będą zwalać winę na drugich i po prostu zwycięży ten którego teksty, wypowiedzi będą częściej i korzystniej prezentowane przez media ;]
Ten artykuł z GK myślałem, że będzie ostrzejszy z wyliczeniem wszystkich wad wykonawcy, miasta, projektanta, mam nadzieję, że GK podąża kierunkiem sądu, wysłucha wszystkich stron i napiszę podsumowanie swojej pracy przy pomocy podpunktów PiotraG i innych. Tylko mam nadzieję, że wszystkie problemy zostaną rozwiązane przed oficjalnym otwarciem stadionu.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A.
Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
|