Dzieki wczorajszym staraniom pan Piotr Rąpalski z GK napisal dzisiaj o naszym stadionie ciekawy artykul, serdecznie mu za to dziekuje tak samo jak i osoba ktore pozwolily wykorzystac swoje materialy.
Jutro jest konferencja i bedzie kolejna odslona tym razem w postaci pytan skierowanych do osob ktore ponosza odpowiedzialnosc za to jak nasz stadion fatalnie jest wykanczany.
Część maila jaki otrzymałem dzisiaj :
Cytat:
tekst jest dziś w gazecie. Napisaliśmy go od strony projektantów. Nie są oni święci w sprawie stadionu, ale pokazują, że namieszał też wykonawca, którego kryje miasto.
Dziękuje za informacje i pomoc.
Pozdrawiam, Piotr Rąpalski
|