Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13878
Stary 18.08.2010, 09:38
Dzieki wczorajszym staraniom pan Piotr Rąpalski z GK napisal dzisiaj o naszym stadionie ciekawy artykul, serdecznie mu za to dziekuje tak samo jak i osoba ktore pozwolily wykorzystac swoje materialy.
Jutro jest konferencja i bedzie kolejna odslona tym razem w postaci pytan skierowanych do osob ktore ponosza odpowiedzialnosc za to jak nasz stadion fatalnie jest wykanczany.


Część maila jaki otrzymałem dzisiaj :
Cytat:
tekst jest dziś w gazecie. Napisaliśmy go od strony projektantów. Nie są oni święci w sprawie stadionu, ale pokazują, że namieszał też wykonawca, którego kryje miasto.

Dziękuje za informacje i pomoc.

Pozdrawiam, Piotr Rąpalski
Ostatnio edytowane przez gooro33 : 18.08.2010 o godz. 09:40.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując