Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 18.08.2010, 09:19
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie skład następujący:
Jovanić
Cikos Bunoza Chavez(Cleber) Piotr Brożek
Małecki Wilk Garguła Paljic
Rios Paweł Brożek

Na zmiane Diaz,Kirm i może Żurawski.Pawełek,Kowalski,Rado,Boguski i Łobodziński powinni sobie "odpocząć" na jakiś czas..
Ty w to wierzysz? Pawełek na 99% będzie w bramce na mecz z Widzewem, bo przecież ta pierwsza bramka z Ruchem to ewidentna wina Cikosa. Rado pewnie znowu zagra 45 minut, a tak robiąc robi mu krzywdę. Jeśli już to niech go w 2 połowie, ale wprowadzi lub da cały mecz rozegrać. Popisy Kowalskiego niestety pewnie też przyjdzie nam oglądać [ już wolałbym kogoś z ME ]. Boguski i Łobodziński pewnie znowu nas zaszczycą swoją obecnością na boisku. Tak więc wiedząc, że Kulawik poprowadzi mecz z Widzewem można zmienić skład, który będzie praktycznie taki jaki wybiegł z Ruchem. Może jednak dwie korekty za Diaza - Piotr Brożek i ewentualnie za Kirma - Pajlić. Nie spodziewam się, że zamiast Sobolewskiego wybiegnie Wilk. Niestety, ale kolesiostwo robi swoje, bo Wilk z pewnością gorszy od Sobolewskiego w obecnej formie na pewno nie jest, co więcej powiem, że jest lepszy
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN