Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1681
Stary 18.08.2010, 08:07
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
Dopiero teraz obejrzalem tą sytuacje z Legii i jak dla mnie to są jednak jaja. W życiu czegoś takiego nie widziałem, moim zdaniem jawny przekręt. Takich sytuacji w każdym meczu jest przecież mnóstwo... Skoro istnieją takie przepisy (a tak w ogóle, czy kiedyś za to nie było tylko żółtej kartki ? coś się zmieniło w tej kwestii ?) to licze, że sędziowie będą konsekwentni i od następnej kolejki zobaczymy sporo wolnych z pola karnego.
No to sobie obejrzyj skoro w życiu nie widziałeś:

Mecz w europejskich pucharach: Celtic Glasgow - Szachtar Donieck
http://legionisci.com/news/38857_Arb...przepisow.html

a tu Crvena Zwezda Belgrad - Slavia Praga

gol w 4 minucie
http://www.youtube.com/watch?v=5l5CuWezZBE

No chyba, że u nas są inne przepisy jak w Europie ?
Powyższy tekst kreseqa chyba wszystko wyjaśnia. Sędzia i tak miał anielską cierpliwość do tego błazna.
Ja odwrócę pytanie: Czy chcielibyśmy, żeby podczas derbów Cabaj oraz cała ta wg. Matusiaka banda frajerów była bezkarna grajac tak beszczelnie na czas ? Co wtedy, czy nie domagano by się własnie od sędziego aby ukrócił ten cyrk ?
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 18.08.2010 o godz. 08:20.
Odpowiedz cytując