Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13870
Stary 18.08.2010, 07:44
dostuffca napisał(a):Wyświetl post
GW publikuje teksty nt stadionu średnio raz na dwa tygodnie

i jest jeszcze tego trochę - wiem, że GW jest nielubiany medium, a dodatku krakowskiego w wielu przypadkach nie da się czytać, tak o stadionie trochę ostatnio jednak napisali.
Taaa napisali, tylko tak, żeby przeciętny czytelnik nic z tego nie wiedział albo wręcz odwrotnie. Do ostatniego tekstu, w którym ukazał się list kolegi z forum dołączono zdjęcie pięknie prezentującej się trybuny wschodniej z zieloną trawką, a nie zdjęcie zacieków i fuszerek elewacji. Przecietny czytelnik po zobaczeniu wcześniej wymienionego zdjęcia zapyta się : "o co im k...a chodzi, przeciez stadion prezentuje się super, a oni niegodziwcy zamiast podziękować prezydentowi, który odejmuje sobie od ust wszystkiego jeszcze są niezadowoleni". A wystarczyło zamieścić tylko jedno zdjęcie z elewacji. I wtedy nie trzeba by czytac nawet artykułu.
Ale czego się spodziewać po nich skoro łapę w krakowskim dodatku GW trzyma słynny tropiciel wiślackich wlepek, guru koszernego forum a zarazem miłosnik gejów i ich Parad Równości.
Odpowiedz cytując