Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2105
Stary 18.08.2010, 07:34
jestem za "holenderską Wisłą", mam nadzieję, żę Valckx ściągnie dobrego młodego holendra na ławkę trenerską.... i oczywiście kilku dobrych zawodników z Ameryki Południowej!