krakfilm napisał(a):

|
Komentarz nawet w formie zartu zalosny. Mam nadzieje, ze nie jestes kibicem Wisly, a jesli juz to tym pseudo-. Moze tobie daja w domu, jak to piszesz, 'po mordzie', ze tylko o tym marzysz? Schowaj sie czlowieku pod ziemie, bo jestes zerem. Az mnie dziwi, ze tak skandaliczny komentarz nie zostal usuniety, bo, jakby ktos sie uwzial, to moglbys zostac pociagniety do odpowiedzialnosci karnej - jesli wiesz co to znaczy, ale pewnie wielokrotnie juz sie z czyms takim spotkales.
|
nie nie ,podziekujmy jeszcze Majchrowskiemu za to wszytsko,przeciez tak wslaciwie nic sie nie dzieje,tułaczka,stadion z milionem usterek ,zrobym sobie jeszcze z nim grilla w ramach wspolnej integracjii i podziekowania.