Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1382
Stary 17.08.2010, 21:44
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Może nie tyle, że wolą, ale szanujmy się. Koszulka taka zwykła Adidasa to pewnie koszt rzędu 50-100 zł. w jakimś Sizeerze czy w galeriach. To niech chociaż już za 150 zł. gdzieś je sprzedają, a nie takie sumy. 200 zł. za Umbro to już było dużo. Za niedługo to może koszulki będą kosztować 400 zł. , szaliki 100 zł. , vlepki 10 zł. Przecież niektórzy oddadzą wszystko za oficjalny klubowy gadżet.

Ci ,,niektórzy" to pewnie mówisz tacy których zarobki zdecydowanie przekraczają średnią krajową. Mówisz, że Ci co mają rodziny to mogą kupić replikę? Replika ma dużo mniejszą wartość niż oryginał.
Na zachodzie koszulki meczowe kosztują po 60euro i nikt nie płacze z tego powodu. Relacja jest prosta, nie masz kasy kup replikę, chcę się lepiej poczuć kup meczówkę.
Nie rozumiem po co ta cała dyskusja, nie zobaczycie nigdy meczówki za 150zł (poza wyprzedażą po sezonie), bo to byłby strzał w stopę dla sponsora technicznego i całego marketingu. Chcecie żeby Adidas płacił Wiśle i dostarczał dobry sprzęt, to za jakość tak czy siak i tak zapłacą kibice.

Odpowiedz cytując