Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1381
Stary 17.08.2010, 21:23
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy oddaliby wszystko za koszulkę ukochanej drużyny, a nie którzy wolą marudzić.
Może nie tyle, że wolą, ale szanujmy się. Koszulka taka zwykła Adidasa to pewnie koszt rzędu 50-100 zł. w jakimś Sizeerze czy w galeriach. To niech chociaż już za 150 zł. gdzieś je sprzedają, a nie takie sumy. 200 zł. za Umbro to już było dużo. Za niedługo to może koszulki będą kosztować 400 zł. , szaliki 100 zł. , vlepki 10 zł. Przecież niektórzy oddadzą wszystko za oficjalny klubowy gadżet.

Ci ,,niektórzy" to pewnie mówisz tacy których zarobki zdecydowanie przekraczają średnią krajową. Mówisz, że Ci co mają rodziny to mogą kupić replikę? Replika ma dużo mniejszą wartość niż oryginał.
Ostatnio edytowane przez R33 : 17.08.2010 o godz. 21:25.
Odpowiedz cytując