Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Rabka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17747
Stary 17.08.2010, 21:15
marcinm napisał(a):Wyświetl post
kupywał ktos cos moze ostatnio w fanatyku(chodzi mi o sklep internetowy)....problem mam taki ,że własnie kupiłem i zero odzewu ....czekam juz 3 tygodnie i nic...pisałem do nich tez milczą.....istnieje wogóle jeszcze ten sklep
dodatkowo pytanie .....w temacie kupie,sprzedam,zamienie ogłaszał sie Wielka Polska z zapisami na koszulke jestem kibolem,ktos zamawiał?dokładniej chodzi mi o kontakt z nim (w sensie czy sie odezwał do kogos)moze byc priv
Odpowiedz cytując