anthony09 napisał(a):

Mam nadzieję, że robi to Pan z uczucia dla Wisły, a nie ze względów politycznych, aby przypodobać się kibicom Wisły. Dobra robota, chociaż zawszę może być lepiej 
Tylko wiecie, żeby nie zrobić takie propagandy, że nikt na tego buble chodzić nie będzie chciał ;]
No chyba, że zatytułujecie nowe trendy światowe na krakowskim stadionie i opisać z ironią tą naszą ostatnią wiadomość pani z ZIKIT-u, za takie coś to powinna wylecieć z płaczem z roboty!! Majchrowski powinien twardą ręką trzymać swoich podwładnych, a nie tak z uległością wypowiadać się na dany temat, bo z każdą rozmową Majcher prezentuje inne stanowisku, więc wkoncu co ?
|
Mam nadzieje ze to napisales z milosci do Wisly, a nie ze wzgledu chceci zaistnienia na forum.
....a mac! Czlowiek cos robi dla nas wszystkich i siebie, odwala sporo roboty a wokol siebie w "miescie" nie ma zbyt wielu sprzymierzencow bo albo symaptycy Cracovii albo przeciwnicy klubow pilkarskich w ogole i sie jeszcze znajdzie jakas maruda co bedzie patrzec na rece a sama gowno zrobi.