Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9811
Stary 17.08.2010, 20:42
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A tu taki news w ramach "Aby żyło sie lepiej. Wszystkim" :
O tym juz jakis czas nieoficjalnie bylo waidomo. Skoro na odcinku Konin- Nowy Tomysl sa trzy bramki a na kazdej po 12 zl, zas caly odcinek ma 150km to na odcinku 500km mozna bylo sie spodziewac 3,5 raza 33zl, zatem i tak zrobili kierowcom promocje. Zeby bylo ciekawiej to mozna postarac sie wyliczyc wedlug dzisiejszych stawek przejazd autostrada A2 pojazdow z Niemiec na Bialorus. Mozna przyjac ze tablica dotyczy ok. 50-60km odcinka, a wyglada ona tak:


Caly odcinek to blisko 700km, zatem taki tir chcac przejechac przez nasza autostrade ze Swiecka do Terespola zaplaci jakies 700zl, zas samochod dostawczy troche ponad 300zl. Bedzie mozna aobserwowac niezly rozkwit drog rownoleglych :]
WISŁA PANY !!