Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17742
Stary 17.08.2010, 20:32
właśnie o to !

Dzięki wielkie !

Tylko, że to ma jakąś pieprzoną nazwę, dzięki której jak wpisałem kiedyś ( po przeczytaniu artykułu o tym sposobie przemieszczenia się ) wyskoczyło mi dużo fachowych stron gdzie się ludzie polecali.

Ale dzięki stary !

Bo ta kolej Polska mnie rozpieprza....260 km pokonuje w 5 h.... kiedy autem był dojechał w 2 !
Odpowiedz cytując