|
właśnie o to !
Dzięki wielkie !
Tylko, że to ma jakąś pieprzoną nazwę, dzięki której jak wpisałem kiedyś ( po przeczytaniu artykułu o tym sposobie przemieszczenia się ) wyskoczyło mi dużo fachowych stron gdzie się ludzie polecali.
Ale dzięki stary !
Bo ta kolej Polska mnie rozpieprza....260 km pokonuje w 5 h.... kiedy autem był dojechał w 2 !
|