Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2311
Stary 17.08.2010, 20:23
A mi się wydaje. że po prostu nie ma w tym klubie prezesa. Nie da sie chyba gorzej zarządzać klubem piłkarskim , aniżeli robi to Basałaj. Jeśli sam nie radzi sobie ze wszystkim, to powinien błyskawicznie zatrudnić dyrektora sportowego. Chętnych na to stanowisko pewnie byłoby wielu byłych piłkarzy, którzy pograli trochę w Europie. Śmieszą mnie podchody do Mielcarskiego. Jeśli faktycznie koleś się waha, to krzyż mu na drogę. Po prostu jedna, wielka ŻENADA.
Odpowiedz cytując