Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2063
Stary 17.08.2010, 20:18
ja zaraz otwieram piwko i włączam dextera...nie ma na razie tematu i nawet nie wiadomo jakich nazwisk się spodziewać..co strona to inna plotka..myślę że uzbroimy się w cierpliwość..a nie pochlebne opinie o basałaju-nie zmieniają sytuacji-jutro mija jego termin jaki nam przedstawił->przekazał informację że nie zdąży i selavi. Negocjacje trwają i na razie trzeba dać sobie na wstrzymanie-bedziemy komentować po wynikach tych rozmów
. A wracając do piłkarzy to uważam że na to co jest, to oni powinni taki ruch spokojnie pokonać i nie róbcie z tych zawodników kalek->tu trzeba grać a nie snuć się po boisku i grać zawodnikami a nie osobami które próbują wiecznie coś udowodnić(pawełek) lub są z kosmosu(rado) lub się nie nadają(kowalski)

a więc Bracia Wiślacy .. spokojnie