nesta napisał(a):

|
Jak to bedzie osoba pokroju Jimeneza, Petrescu czy Simeone to prosze bardzo, moge nawet czekac jeszcze 2 tygodnie. Oby tylko nie przyszedl jakis Hans Christian Andersen z Niemiec.
|
bo zwyczajnie Basałaj nie dysponuje takimi pieniędzmi żeby spełnic wymagania finansowe Jimeneza,Petrescu czy Simeone i w tym problem.Pozatym sporo kasy wtopiono w letnie transfery wiec trzeba oszczędzac a budżet nie jest z gumy.Cupiał raczej nic nie dorzuci wiec trzeba szukac kogoś niedrogiego, bez nazwiska, bez sukcesów na swoim koncie...