Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2054
Stary 17.08.2010, 19:52
Zicoo napisał(a):Wyświetl post
może Wisła odpuszcza już ten sezon i szuka trenera, który w tym sezonie będzie robił porządek w drużynie, a o najwyższe laury powalczymy dopiero w następnych rozgrywkach?
A najwyższym laurem wtedy będzie awans do ekstraklasy