Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13854
Stary 17.08.2010, 19:43
W tym pięknym kraju i mieście już chyba nikt nie wie co gdzie kiedy....
Generalnie informacja od człowieka była taka, że w listopadzie musi być możliwość rozegrania meczu z kompletem publiczności.
Odpowiedz cytując