Cytat:
|
Kibice Legii nadal żyją derbami. Dzisiaj kilkunastu udało się na trening Polonii, który odbywał się na stadionie Hutnika i grozili piłkarzom pobiciem, jeśli jeszcze raz pojawią się na Bielanach. Żenua.
|
http://www.wielkapolonia.pl/forum/vi...2135&start=375
W temacie Legia v Polonia, od końca 14 sierpnia - 68 postów, z dzisiaj - 7.
http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=10995&page=9
W temacie Legia v Polonia, od końca 14 sierpnia - 4 posty, z dzisiaj - 0.
Nas jest z 20x więcej, to co się dziwić, że znajdzie się ktoś, komu się nudzi.
EDIT: wiem że temat był już maglowany milion razy, ale ten wywiad, zakładając że sędzia mówi prawdę, pokazuje jakim idiotą jest Cabaj, który nie w ostatniej minucie, ale przez cały mecz ciężko pracował na tego wolnego pośredniego:
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,82..._kluczowe.html