Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1668
Stary 17.08.2010, 17:14
Cytat:
Kibice Legii nadal żyją derbami. Dzisiaj kilkunastu udało się na trening Polonii, który odbywał się na stadionie Hutnika i grozili piłkarzom pobiciem, jeśli jeszcze raz pojawią się na Bielanach. Żenua.
http://www.wielkapolonia.pl/forum/vi...2135&start=375

W temacie Legia v Polonia, od końca 14 sierpnia - 68 postów, z dzisiaj - 7.

http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=10995&page=9

W temacie Legia v Polonia, od końca 14 sierpnia - 4 posty, z dzisiaj - 0.

Nas jest z 20x więcej, to co się dziwić, że znajdzie się ktoś, komu się nudzi.


EDIT: wiem że temat był już maglowany milion razy, ale ten wywiad, zakładając że sędzia mówi prawdę, pokazuje jakim idiotą jest Cabaj, który nie w ostatniej minucie, ale przez cały mecz ciężko pracował na tego wolnego pośredniego:
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,82..._kluczowe.html
Ostatnio edytowane przez Sartre : 17.08.2010 o godz. 19:56.
Legionista
Odpowiedz cytując