Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1991
Stary 17.08.2010, 16:57
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
O nie. Tego jednak można się było spodziewać. Jest już środa, a z klubu nadal żadnych informacji. Chciałbym przeczytać jakiś wywiad z Basałajem. Ciekaw jestem co ma do powiedzenia.

Są w ogóle jakieś optymistyczne przesłanki? Czy Wisła nadal będzie korytem dla kilku typów, których nikt stamtąd nie ruszy?
a co ty we Władywostoku siedzisz ?