speedfashion napisał(a):

O nie. Tego jednak można się było spodziewać. Jest już środa, a z klubu nadal żadnych informacji. Chciałbym przeczytać jakiś wywiad z Basałajem. Ciekaw jestem co ma do powiedzenia.
Są w ogóle jakieś optymistyczne przesłanki? Czy Wisła nadal będzie korytem dla kilku typów, których nikt stamtąd nie ruszy?
|
a co ty we Władywostoku siedzisz ?