Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
1989
17.08.2010, 16:49
Boguś najzwyczajniej ochłonął po porażce z Ruchem następne rozmowy po porażce z Widzewem .
A w razie remisu może powróci opcja kogoś z Polski bo przecież wtedy nie będzie tak całkiem żle
tupet
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tupet
Znajdź inne posty napisane przez tupet