Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17736
Stary 17.08.2010, 16:16
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Czyżbyś szukał piosenki:
Vaya Con Dios "Puerto Rico"
http://kolouzicko.wrzuta.pl/audio/90..._-_puerto_rico

jedyne co mi przyszło do głowy

ooooooooooo tak !!!

to to !

dzięki stary, bo męczyło mnie już 2 tygodnie

pozdro !
Odpowiedz cytując