labtec napisał(a):

mam pytanie które jest z pozoru głupie, ale od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi jakiś " utwór " gdzie w słowach / refrenie jest:
PUERTO RICO ! PUERTO RICO ! PUERTO RICO....
i nie wiem, czy to z jakiegoś skeczu jakiegoś mało znanego kabaretu ? czy np. z serialu 13 posterunek ?
Po prostu PUERTO RICO,PUERTO RICO, PUERTO RICO..... chodzi za mną cały czas. Gdzieś to slyszałem ale nie wiem po prosty gdzie !
Ktoś pomoże ;D ?
|
Czyżbyś szukał piosenki:
Vaya Con Dios "Puerto Rico"
http://kolouzicko.wrzuta.pl/audio/90..._-_puerto_rico
jedyne co mi przyszło do głowy
