Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1661
Stary 17.08.2010, 15:19
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Kilkanascie takich akcji jest na Youtube.Wystarczy poszukac. Przepis to przepis, sedzia moze, nie musi... coz skoro mecz "podlozony" to czekamy na dowody, inaczej nie ma sensu dyskutowac.
Arkowcy też tak kiedyś pisali.

To że coś jest dopuszczalne przepisami nie znaczy że jest uczciwe. W tym meczu gdyby trzymać się literalnie przepisów Czin-ja-ma(podobnie jak kilku innych) wyleciałby z boiska za dwie żółte bo co najmniej trzykrotnie z premedytacją atakował rywala, a nie piłkę.


http://www.101greatgoals.com/explain...-krakow/62239/ za jedno trzeba podziękować sędziemu, wreszcie mówi się o nas na świecie.
Ostatnio edytowane przez Buziek_LG : 17.08.2010 o godz. 15:22.
Odpowiedz cytując