Wyświetl pojedynczy post
Brzytwa128
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1965
Stary 17.08.2010, 15:16
A ja powiem tak - wierzę, że Jimnez jest w Krakowie.

Natomiast nadal jest mi ciężko uwierzyć, że Cupiał wyłoży pieniądze. I tu nawet nie chodzi o podstawową pensję, ale premie za wyniki i kwestie przedłużania kontraktu/zwalnianie trenera.