Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
Brzytwa128
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1965
17.08.2010, 15:16
A ja powiem tak - wierzę, że Jimnez jest w Krakowie.
Natomiast nadal jest mi ciężko uwierzyć, że Cupiał wyłoży pieniądze. I tu nawet nie chodzi o podstawową pensję, ale premie za wyniki i kwestie przedłużania kontraktu/zwalnianie trenera.
Brzytwa128
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Brzytwa128
Znajdź inne posty napisane przez Brzytwa128