Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1963
Stary 17.08.2010, 14:42
tutaj nie ma co się napalać na Jimeneza, przeciez Tristan,Grigorie,Nei itp juz witali sie z gąską...
przeciez moze byc tak ze wogule nie bylo tematu Jimeneza a oni kogos innego sciagna, jak to ostatnio w zwyczaju mieli ze byl szum ze ma przyjsc dany zawodnik a przychodzil ktos inny
zeby jutro badz pojutrze nie przyszedl jakis no-name z Wloch badz wyznawca polskiej mysli szkoleniowej
chcialbym wierzyc ze Jimenez przyjdzie, ale juz wiele razy sie zawiodlem na takich informacjach