|
tutaj nie ma co się napalać na Jimeneza, przeciez Tristan,Grigorie,Nei itp juz witali sie z gąską...
przeciez moze byc tak ze wogule nie bylo tematu Jimeneza a oni kogos innego sciagna, jak to ostatnio w zwyczaju mieli ze byl szum ze ma przyjsc dany zawodnik a przychodzil ktos inny
zeby jutro badz pojutrze nie przyszedl jakis no-name z Wloch badz wyznawca polskiej mysli szkoleniowej
chcialbym wierzyc ze Jimenez przyjdzie, ale juz wiele razy sie zawiodlem na takich informacjach
|