|
Juz widzę co to sie będzie dziać jeśli okaże się, że przyjdzie jakiś ogórek z Seria C albo z 3 Bundesligi.
Jedno jest pewne "polscy artyści" typu Majewski i Kaczmarek nam nie grożą (iufff) ponieważ było już oficjalnie powiedziane, że będzie to szkoleniowiec zagraniczny.
Żekome doniesienia PalladynaTS traktował bym z przymróżeniem oka.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|