|
Zgadzam się z przedmówcą. Ta drużyna, nieważne czy z Rado czy bez, musi najpierw mieć wpojoną jakąś taktykę, bo jak narazie czegoś takiego jak taktyka na boisku po stronie Wisły nie widać.
Nie wiem czy jest sens się w chwili obecnej zastanawiać nad tym, kto będzie stał w bramce, bo jakbyśmy dobrze grali z przodu i uniemożliwiali skuteczne przeprowadzanie kontrataków, dobrze kryli to można by się zastanawiać nad tym, kto ma bronić w bramce Wisły.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 17.08.2010 o godz. 13:55.
|